top of page
pexels-fauxels-3184418.jpg

Діяльність компанії

team-work

Маючи більш ніж 14-річний досвід у сфері автоматизації, компанія DISENS пропонує для українського ринку автоматизації лише високоякісні системи. Завжди стежимо за трендами та тенденціями ринків. Підвищує свою та дилерську кваліфікацію проводячи безкоштовні навчання.

Беремо участь у локальних та міжнародних виставках.

Цілі і місія

objectives

Місія DISENS - максимально сприяти створенню цивілізованого ринку автоматизації, де відносини постачальник – дилер засновані на взаємній довірі та повазі. Мета компанії – зробити якісне рішення доступним для сучасного ринку України.

 Основна ціль DISENS – підвищення ефективності та конкурентоспроможності рішень на ринку, що передбачає цілеспрямовану роботу за напрямками:

 - відстеження сучасних тенденцій ринку через зміцнення лояльності до продуктів компанії та проведення навчальних заходів, щодо подальшого підвищення кваліфікації;

 - підвищення показників компанії за рахунок ефективних рішень, своєчасного моніторингу поточних трендів на ринку та оперативного коригування;

 - управління компанією шляхом ефективного планування;

 - робота за європейськими стандартами, інноваційних рішень у сфері автоматизації, без яких неможливий рух уперед.

 DISENS планує - збільшення частки компанії на ринку за рахунок підвищення якості послуг та ​​рішень, розвитку нових напрямків та розширення асортименту послуг.

Перспективи розвитку

development

Компанія ретельно аналізує ринок та прогнозує подальші напрямки розвитку.

Мета DISENS – зміцнення лідерських позицій як провідного українського постачальника систем автоматизації, а також подальше впровадження інноваційних технологій, без яких динамічний розвиток сучасного ринку автоматизації неможливий.

Якість продукту

assurance

Компанія практикує комплексний підхід. Це означає якість у всьому, починаючи з пропонованих систем і закінчуючи роботою співробітників. За рахунок цього компанія DISENS надає якісні послуги для своїх партнерів. Ведеться постійний контроль якості всіх систем на кожному етапі. Взаємодія з партнерами ґрунтується на принципах довіри та порядності, без цього неможливо будувати успішні взаємини.

Кожен дилер компанії DISENS може бути впевнений, що будуть надані тільки якісні системи, ретельно перевірені та підібрані відповідно до технічного завданням клієнта. Саме тому рішення, які пропонує DISENS на ринку - є надійними та якісними.

Соціальна відповідальність

social

Компанія має намір підвищити престиж українського ринку автоматизації. Цивілізованих взаємин між учасниками ринку. DISENS виступає за створення в Україні ринку автоматизації, керівництво компанії розуміє, що це неможливе без розвитку держави. Тому бере активну участь в економічному та соціальному житті України. Компанія робить внесок у розвиток державних програм у сфері автоматизації та благодійності.

Компанія розуміє свою відповідальність перед суспільством. Тому бере активну участь у допомозі Збройним Силам України та нужденним у допомозі на деокупованих територіях. DISENS тісно взаємодіє із різними благодійними фондами.

Цінності та принципи

principle

Прозорість та доступність, де здійснюється діяльність компанії.

 - співробітники компанії є найважливішою частиною бізнес-процесу.

 - взаємини з дилерською мережею будуються на довгостроковій взаємовигідній основі та довірі. Тому всі дилери є друзями компанії.

 - конкуренти на ринку для компанії DISENS є стимулом для подальшого розвитку.

 - DISENS поважають думку дилерів та їх клієнтів, не упереджено ставиться до критики та завжди відкриті для співпраці з інтеграторами-інсталяторами.

 - ми прагнемо, щоб кожен дилер залишився задоволеним при взаємодії з нами.

 - DISENS сприяє розвитку ринку автоматизації, розуміючи, що зростання компанії можливе лише під час руху вперед усієї країни та ринку зокрема.

Складові успіху

success

Головними успіхом DISENS були і будуть гнучкість компанії, сприйнятливість до трендів та відкритість для нового у сфері автоматизації.

Основи компанії побудовані на комплексному підході до поставлених завдань, професіоналізмом кожного співробітника, порядністю та відповідальністю по відношенню до своїх дилерів та партнерів. Ми завжди відкриті для дилерів, які бажають стати частиною команди автоматизації ринку України. Остаточна мета компанії – підвищення кваліфікації дилерської мережі, збільшення попиту на ринку автоматизації та доступність системи для кожного жителя України.

Blinds1.jpg
bottom of page